FATİH İNŞAAT VE HAZIR BETON

"Harcında Güven Var"

1998

Kuruluşumuz

1998 yılında Şanlıurfa'da modern, seçkin ve insanların içinde kendini mutlu güvende ve huzurlu hissedecekleri mekânlar inşaat etmek için Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismiyle inşaat sektörüne adımımızı attık.

2001

Projelerimiz

2001 Yılında Şanlıurfa’da Site Projesi, Villa projeleri ile adımızdan kısa sürede sık sık söz ettirmeyi başardık.

2005

Kalite Güven

Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatlarla konut üretmek ile müşterilerimize en sağlam konutları yapmak, Projelere özgü akıllı konut üreterek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

2010

Yaşam Standardı

Çalışmalarımızda daima yeniliklere, yeni fikirlere açık olacağız. Kalıpların dışında düşünecek, yaptıklarımızda farklılığımızı göstereceğiz. Yalnızca daha iyi değil, özgün olmayı da başarabilmek için çalışacağız.

2013

İlk Santralimiz

Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin kaliteli malzeme ve sektöründe lider olması ile birlikte 2013 yılında "FATİH BETON" ismiyle Hazır Beton Santralini kurmuştur. Şirketin kuruluşundan itibaren TSE kalite belgesine sahip olup 2014 yılında ISO 9001:2000 kalite standartlarına ulaşmıştır.

2014

Lider Firma

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, sürdürülebilir değerler sağlamak, en iyi insan kaynağıyla çalışmak ve tercih edilir bir şirket olmak, yerel gelenekleri ve mirası temel almak. Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin Türkiye olarak finansal başarısı yüksek, alanında en başarılı proje ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra, Türkiye pazarındaki lider şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.

2015

İkinci Santralimiz

Şanlıurfa da İnşaat sektöründe adımızdan kısa bir sürede sık sık söz ettirmeyi başardığımız gibi Hazır Beton sektöründe de kısa Sürede adımızdan sık sık söz ettirmeyi başardık. Hedef politikamıza uyarak Şanlıurfa da 2. Santralimizi faaliyete koyarak Güvenli ve Sağlam Bir Firma olarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

2016

Lider Firma

2015 yılına kadar 2000 konut inşaatını bitirdik. Şanlıurfa'nın lider inşaat firması olmayı başardık. Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin projelerinde benzerlerinden farklı özelliklerinden birisi de inşaat ve malzeme kalitesi, çevre ve sosyal unsurlara da özen göstermekti.

2017

Yolumuza Devam Ediyoruz

Şanlıurfa’da Hazır Beton sektöründe Modern teknolojik cihazlar, yeni model araçlar, seçkin personeller ile Firma bünyesinde kurulu olan ''Beton Laboratuvarı’nda'' modern cihazlarla, bilgisayar kontrollü olarak deneyler yapılarak sağlam beton üretmekteyiz. Üretim kapasitesi; Günlük 2.500m³ Aylık 75.000m³ olmak üzere Şanlıurfa'nın hazır beton ihtiyacının %60'ını karşılayabilmektedir.

2018

Ailemiz Büyüyor

Şanlıurfa'mızın "En ve İlk" 56m beton pompasını ailemize kazandırdık.
3.Santralimizle üretim kapasitemizi arttırıyoruz.Sosyal Ağlarda Paylaş