Hakkımızda

FATİH İNŞAAT VE HAZIR BETON ÖZGEÇMİŞİMİZ

1998 yılında Şanlıurfa'da modern, seçkin ve insanların içinde kendini mutlu güvende ve huzurlu bir şekilde hissedecekleri mekânlar inşaat etmek için Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismiyle inşaat sektörüne adımımızı attık.

Şanlıurfa'da hayata geçirdiğimiz projeler ile adımızdan kısa bir sürede sık sık söz ettirmeyi başarmış, 2015 yılına kadar 2000 konut inşaatını bitirdik. Şanlıurfa'nın lider inşaat firması olmayı başardık.Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin projelerinde benzerlerinden farklı özelliklerinden birisi de inşaat ve malzeme kalitesi, çevre ve sosyal unsurlara da özen göstermekti.

Fatih İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin kaliteli malzeme ve sektöründe lider olması ile birlikte 2013 yılında "FATİH BETON" ismiyle Hazır Beton Santralini kurmuştur.Şirketin kuruluşundan itibaren TSE kalite belgesine sahip olup 2014 yılında ISO 9001:2000 kalite standartlarına ulaşmıştır.   

Firma bünyesinde kurulu olan ''Beton Laboratuar'ında'' modern cihazlarla, bilgisayar kontrollü olarak deneyler yapılmaktadır.

Üretim kapasitesi;  Günlük 2.500m³   Aylık 75.000m³ olmak üzere Şanlıurfa'nın hazır beton ihtiyacının %60'ını  karşılayabilmektedir.

Bünyesinde;

 Uzman ve eğitimli 100 kişilik personel

 5 Adet Beton Pompası

 20 Adet Transmikser

 3 Adet Loder

 9 Adet Personel aracı

 2 Adet Arazöz

 1 Adet 110 m³/sa. Tam Otomatik Bilgisayar Donanımlı Sabit Santral

 1 Adet 135 m³/sa. Tam Otomatik Bilgisayar Donanımlı Mobil Santral

 1 Adet 145 m³/sa. Tam Otomatik Bilgisayar Donanımlı Mobil Santral

 

"5 yıldır değerli müşterilerine duyduğu saygı, çalışmalarındaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek, kalitesiyle sağlam beton üretmek temel prensiplerimizdendir."

 

 Sosyal Ağlarda Paylaş